Opis działalności

„Ameks” Meble jest firmą, która działa na rynku od 1983 roku i prężnie rozwija się na rynku. Działamy na terenie całego kraju. Poprzez wieloletnią praktykę jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów. Pragniemy dostosować się do indywidualnych potrzeb Klienta, dlatego też największym atutem naszej firmy jest perfekcyjność, wysoka jakość oraz przystępne ceny.

Nasza firma rozpoczęła działalność w 1983r.
Początek naszej działalności to przede wszystkim meble kuchenne z gotowych półfabrykatów. Z czasem nasza firma rozwinęła działalność.Obecnie projektujemy i realizujemy zamówienia indywidualne zgodne z trendami i kierunkami, które zaspokoją gusty każdego klienta.

Marki i specjalizacje

usługi stolarskie, stolarz, wyrób mebli, apteczne, do aptek, szafy w zabudowie, szafy z lustrami, zabudowa wnętrz, meble według projektu, meble do mieszkania, kuchnie, kuchenne, biurowe, gabinet, meble, nowoczesne, produkcja mebli, meble na wymiar, zabudowy, zabudowa wnęk, lady na wymiar.
 Produkty i usługi

Praca, którą wykonujemy jest naszą pasją i dlatego dążymy do doskonałości, aby wykonane przez nas meble są jak najlepszej jakości i starannie wykonane, aby mogły służyć przez wiele lat.

Wykonamy dla Państwa: 
- meble do aptek,
- meble sklepowe,
- zabudowy wnęk,
- meble na zamówienie,
- meble do zabudowy,
- kuchnie,
- kuchnie na wymiar,
- meble pokojowe,
- meble malowane na wysoki połysk i półmat
- meble sypialniane,
- meble fornirowane
- szafki, szafy, komody, regały,
- szafy wnękowe lub wolnostojące, z drzwiami przesuwnymi 
- garderoby,
- meble biurowe,
- recepcje,
- lady,
- na życzenie klienta inne rodzaje mebli,

W ramach naszych usług oferujemy Państwu: 
- dojazd do klienta na terenie całego kraju, 
- pomiar, 
- odpowiedni dobór materiałów, 
- fachową poradę i pomoc, 
- montaż i serwis, 

produkcja mebli,  meble na wymiar, meble na zamówienie, meble kuchenne, meble biurowe, meble lakierowane, meble sklepowe, meble pokojowe, kuchnie na wymiar, garderoby na wymiar, szafy na wymiar, komody, regały, .meble do zabudowy, szafy wnękowe, szafy wolnostojące,  drzwi przesuwne, meble fornirowane.

 
Meble kuchenne Meble do aptek Meble biurowe Meble specjalne O firmie Oferta Kontakt Ameks neo.pl Cofnij